Ogłoszenia Parafialne

 Ogłoszenia czytane 1 marca 2015 roku.:

  1. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek jako nasza wielkopostna pomoc misjom w Afryce, Bóg zapłać!

  2. W środę Uroczystość świętego Kazimierza Królewicza, głównego Patrona Białostockiej Prowincji Kościelnej, imieniny ks. Seniora oraz poprzedniego proboszcza księdza Siekierki i wielu naszych parafian i znajomych. Składamy Im dar modlitwy.

  3. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca, nabożeństwa o godzinie 17.00, w piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszamy wspólnoty modlitewne i poszczególne osoby, w piątek chorych odwiedzimy od godziny 10.00. Msza w szpitalu o godzinie 15.30, w sobotę Msza do Matki Bożej Ciechanowieckiej z intencjami zbiorowymi o godzinie 17.00, prosimy o składanie intencji, Msza pierwszo sobotnia o godzinie 7.00

  4. W następną niedzielę Międzynarodowy Dzień Kobiet – ofiary składane przez dziewczęta, kobiety jako dar ołtarza podczas Mszy Świętej w tym dniu przeznaczone będą na odnowienie Figury Anioła.

  5. Po Mszy świętej odprawianej o godzinie 17.00 w następną niedzielę spotkanie Kręgu Biblijnego.

  6. W następną niedzielę Kiermasz Religijnej Książki, możliwość zapoznania się z dobrą lekturą i zakupu różnych pozycji.

  7. 1 marca – dzisiaj Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, okazja i potrzeba modlitwy, refleksji i pytań o odpowiedzialność każdego z nas za Polskę.

mncc