Ogłoszenia Parafialne

29   NIEDZIELA   ZWYKŁA   16 października 2016 roku.

 

  1. Dzisiaj 38 rocznica wyboru kardynała Wojtyły na papieża, który przybrał imię Jana Pawła II. Papież Polak, dziś święty Jan Paweł II, wielki orędownik przed Bogiem w naszych intencjach. Można ucałować Jego relikwie, zanosić modlitwy do Pana , zanieść zapalony znicz przed Jego Pomnik.
  2. Dzisiaj młodzież KSM sprzedaje „papieskie kremówki” oraz znicze Caritasu.
  3. We wtorek święto świętego Łukasza Patrona Służby Zdrowia. Zapraszamy na godzinę 17.00 wszystkich pracowników Służby Zdrowia na Mszę świętą i różaniec odmówiony w Ich intencjach.
  4. W tym tygodni wspominamy świętych: w poniedziałek świętego Ignacego Antiocheńskiego, w środę Jerzego Popiełuszkę, w czwartek Jakuba Strzemię, w sobotę Jana Pawła II.
  5. Prosimy o składanie wypominek, kartki są wyłożone na bocznych ołtarzach.
  6. W czwartek o godzinie 18.00 spotkanie ministrantów Gimnazjum i Szkół Średnich.
  7. W sobotę w budynku COKiS o godzinie 17.00 spektakl Aleksandra Fredry Pt. „ Świeczka zgasła” w wykonaniu grupy teatralnej z Białegostoku, wstęp wolny.
  8. Dzisiaj w całej Polsce liczenie wiernych obecnych w kościele.
  9. Zapraszamy do lektury Tygodnika Niedziela: Liczne artykuły o życiu, o kulcie Serca Jezusowego, o pierwszym świętym rewolucji francuskiej,, o cudach za wstawiennictwem księdza Jerzego Popiełuszki, o wielkiej sile różańca świętego, o prześladowaniach Kościoła na Węgrzech.
  10. W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby WSD w Drohiczynie.