Ogłoszenia Parafialne

czytane w niedzielę 27 września 2015 roku:

1. We wtorek święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w środę wspomnienie świętego Hieronima.
2. W czwartek rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. W tym dniu wspomnienie świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, zapraszamy tego dnia na modlitwę wszystkie Teresy. Po nabożeństwie poświęcenie płatków róży. Różaniec w dni powszednie po Mszy świętej odprawianej o godzinie 17.00. W niedzielę różaniec po Mszy świętej odprawianej o godzinie 10.00. Msze wieczorne niedzielne i w dni powszednie od pierwszego października w okresie jesiennym i zimowym odprawiane będą o godzinie 17.00.
3. W piątek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów, zapraszamy w tym dniu na modlitwę wszystkie dzieci.
4. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiadamy każdego dnia podczas nabożeństw . Nie odkładajmy spowiedzi na ostatni dzień. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, chorych odwiedzimy od godziny 9.00, Msza w szpitalu w piątek o godzinie 15.30. Msza w sobotę do MBC z intencjami zbiorowymi o godzinie 17.00.
5. We wtorek o godzinie 16.15 spotkanie ministrantów Szkoły Podstawowej.
6. W następną niedzielę spotkanie dzieci klas trzecich i ich rodziców, zapraszamy na godzinę 12.00.
7. Jutro o godzinie 15.00 , w rocznicę beatyfikacji Michała Sopoćki, Koronka do Bożego Miłosierdzia przy pomniku świętego Jana Pawła II. Takie modlitewne spotkania odbywają się od lat w wielu miejscowościach i coraz więcej ludzi bierze w nich udział. Zapraszamy.
8. Dzisiaj o godzinie 13.10 w budynku dawnej synagogi spotkanie rolników i mieszkańców Ciechanowca z Krzysztofem Tołwińskim, a o godzinie 13.30 Rajd Rowerowy organizowany przez parafię Matki Bożej Fatimskiej.
9. Kalendarze WSD na rok 2016.
10. Od pierwszego października ksiądz Łukasz rozpoczyna studia na KUL-u. Będzie mieszkał i studiował w Lublinie. Dziękujemy księdzu Łukaszowi Borzęckiemu za posługę w naszej parafii.
W Przybyszynie: Za tydzień Msza święta ku czci świętego Franciszka o godzinie 9.00, pół godziny wcześniej, o 8.30 nabożeństwo różańcowe.