Ogłoszenia Parafialne

6   NIEDZIELA   WIELKANOCNA   1 maja 2016 roku.

 

 1. W naszej parafii modlimy się dzisiaj w intencji SWD w Drohiczynie, prosimy Boga o nowe powołania kapłańskie i składamy ofiary na tacę przeznaczone na potrzeby Seminarium. Dzisiaj Seminarium reprezentuje diakon Grzegorz Zasłonka.
 2. Rozpoczynamy dzisiaj , we wspomnienie świętego Józefa Robotnika, nabożeństwa majowe. Nabożeństwa majowe w kościele w niedziele po Mszy odprawianej o godzinie 10.00; w dni powszednie po Mszy odprawianej o godzinie 18.00. Prosimy o organizowanie nabożeństw majowych w kaplicach, przy krzyżach, w świetlicach.
 3. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze święte w porządku niedzielnym. O godzinie 10.00 Msza święta z udziałem Władz Samorządowych, Szkół, Instytucji, pocztów sztandarowych, dzieci, młodzieży. W tym dniu o godzinie 9.15 w budynku COKiS / dawna synagoga/ akademia, następnie przemarsz do kościoła, Msza święta i przejście do pomnika JPII. Prosimy o wywieszenie na te dni flag narodowych.
 4. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwa o godzinie 18.00, w piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, chorych odwiedzimy od godziny 9.00; w sobotę Msza święta z intencjami zbiorowymi do MBC o godzinie 18.00.
 5. Od piątku Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 6. W związku z patronalnym świętem strażaków – wspomnieniem świętego Floriana – wszystkim strażakom składamy podziękowania za ich służbę i gotowość niesienia pomocy i zapraszamy na Mszę święta w Ich intencji w następną niedzielę na godzinę o godzinie 10.00.
 7. W piątek świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
 8. Młodzież KSM zaprasza w następną niedzielę na „kremówki”.
 9. Uroczystość Wniebowstąpienia w następną niedzielę.
 10. Maturzystów polecamy Bogu w naszych modlitwach.

 

Poświęcenia pól:

     Poniedziałek 9.00 –Wojtkowice Dady   14.00 – Wojtkowice Glinna

     Środa   9.00 –     Wojtkowice Stare

                       13.00       Kosiorki

     Czwartek   9.00 – Poniaty

                       14.00 –   Malec

     Piątek     9.00     Zadobrze

 •       11:00        Tworkowice

           Sobota     9.00       Antonin

                         14.00     Bujenka