Ogłoszenia Parafialne

 

8   NIEDZIELA   ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ   TRÓJCY   PRZENAJŚWIĘTSZEJ   22 maja 2016 roku.

 

  1. Dzisiaj w naszej parafii, w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej odpust, Msza w intencji parafian i gości z uroczystą procesją o godzinie 12.00. Zakończenie czasu spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  2. W środę w 22 rocznicę śmierci księdza biskupa Władysława Jędruszuka, w 2 rocznicę ingresu do drohiczyńskiej katedry księdza biskupa Tadeusza Pikusa dzień modlitw o świętość kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze święte o godzinie 8.30; 10.00 z procesją eucharystyczną i dwie dla nowożeńców o godzinie 16.00 i 17.00. Trasa procesji i miejsce ołtarzy podobnie jak w latach ubiegłych z jedną zmianą, drugi ołtarz przy domu Państwa Twarowskich przy ulicy Szkolnej. Prosimy parafian, szczególnie z Ciechanowca o udekorowanie domów, trasy, o pomoc w przygotowaniu i przyozdobieniu ołtarzy, zapraszamy biel procesyjną, chórzystów, orkiestrę dętą, dzieci w strojach komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatków, poczty sztandarowe, zespoły w strojach ludowych. Procesja jest znakiem wiary, radości , naszym świadectwem.
  4. W sobotę, w rocznice koronacji obrazu MBC, o godzinie 15.00 bierzmowanie młodzieży naszej parafii.
  5. We wtorek w budynku COKiS o godzinie 18.00 Koncert dedykowany naszym mamusiom i tatusiom, zapraszamy.
  6. W następną niedzielę od godziny 15.00 na Stadionie w Ciechanowcu Festyn z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka. W programie wiele różnych zabaw, rodzinnych spotkań, będą rozdawane jabłka. Na to spotkanie zaprasza: Burmistrz Miasta, COKiS, Ośrodek Pomocy Społecznej, Parafia Trójcy, Straż Pożarna, KSM, sponsorzy. Chętne osoby do pomocy są mile widziane, prosimy o zgłoszenia.