Ogłoszenia Parafialne

22 NIEDZIELA ZWYKŁA, 31 sierpnia 2014 roku.:

  1. Jutro 75 rocznica rozpoczęcia II wojny światowej. Dzień modlitwy w intencji pokoju i poległych w obronie Ojczyzny .

  2. Jutro rozpoczęcie nauki w szkołach. Dyrekcje, nauczycieli, pracowników szkół, przedszkola, internatu , dzieci i młodzież , wszystkich wspomagających wychowanie polecamy Bogu w naszych modlitwach . Msza święta rozpoczęcia roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej o godzinie 8.00; dla ZSOiZ o godzinie 9.00, dla Gimnazjum w parafii Matki Bożej Fatimskiej także o 9.00. Zapraszamy na te Msze dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców. Dzieci należące do „Anielskich Nutek” i do „Akwarelek” przychodzą jutro na godzinę 8.00, aby śpiewem ubogacić Mszę świętą.

  3. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwa o godzinie 18.00. W czwartek Godzina Święta, w piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, chorych odwiedzimy od godziny 9.00, Msza w szpitalu o 15.30.Msza święta do MBC w sobotę o godzinie 18.00, prosimy o składanie intencji.

  4. W sobotę Diecezjalne Dożynki w sanktuarium Maryjnym w Miedznej. Naszą parafię reprezentują mieszkańcy Antonina, główne uroczystości o godzinie 11.00, zapraszamy chętnych na to dziękczynienie.

  5. Nasze parafialne dożynki w następną niedzielę o godzinie 10.00, prosimy delegacje z każdej wioski, także z miasta. Przynosimy wieńce, kosze kwiatów, udekorowany chleb, owoce, mogą być świece do kościoła…. Prosimy, aby każda wioska była w ten sposób obecna na tym dziękczynieniu.

  6. W następną niedzielę o godzinie 16.00 Msza święta na cmentarzu grzebalnym za zmarłych, pomordowanych, ofiary wojen, powstań.

  7. Dyrektor ZSOiZ informuje o naborze do Szkoły w zawodach: technik turystyki wiejskiej, technik administracji, opiekun w Domu Pomocy Społecznej, kursy kwalifikacyjne dla rolników.

  8. Dyrektorzy Szkoły Podstawowej i Gimnazjum informują o godzinach odjazdów autobusów szkolnych: Bujenka – godz. 7.30 autobus nr 3; Antonin – 7.30 autobus nr 1; Malec – 7.35 autobus nr 5; Kosiorki – 7.25 i kolejno Pełch, Poniaty, Przybyszyn, Ciechanowczyk autobus nr 4; Rąbczyn – 6.45 i kolejno Wojtkowice Glinna, Dady, Stare i Tworkowie autobus nr 2.

  9. Oferta CokiS bardzo bogata: zajęcia plastyczne, taneczne, szachy, szkoła muzyczna, orkiestra dęta, świetlica socjoterapeutyczna, drużyna piłkarska, aerobik dla dorosłych, zumba dla dorosłych.