Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Adwentu 17grudnia   Ogłoszenia

1Są do nabycia jeszcze wigilijne świece kupując je wspomagamy dzieła miłosierdzia.

  1. W najbliższy wtorek odbędzie się w naszej parafii wizytacja ks. Biskupa Tadeusza Pikusa. Ks Biskup w tym dniu odwiedzi Szkołę Podstawową, Środowiskowy Dom Społeczny, Szpital, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, a o godzinie 16:00 odprawi Mszę Św roratnią na którą zapraszamy wszystkich parafian. O godzinie 18:30 ks. Biskup weźmie udział w wigilii młodzieży w internacie.
  2. Przygotowujemy się do tych spotkań: chórzyści, KŻR, Odnowa w Duchu Św, Caritas, KSM, Ministranci, Lektorzy, różne grupy istniejące przy parafii. Próba generalna w poniedziałek o 17:30.
  3. Roraty dla dzieci i dorosłych we wtorek o godzinie 16:00 odprawione będą przez ks Biskupa. W środę o 6 rano i w sobotę również o 6 rano dla dorosłych.
  4. Prosimy o zgłaszanie chorych których nie odwiedzamy w I piątek miesiąca.

6 Za tydzień w niedzielę Wigilia, przypominamy o jej religijnym charakterze. Zachowajmy tego dnia post, powstrzymajmy się od spożywania alkoholu. Dzielmy się poświęconym opłatkiem, dobrocią, życzliwością, śpiewajmy kolędy. W tym dniu nie ma Mszy Św wieczornej o godzinie 17 z racji wigilii. Pasterka o 24, pół godziny wcześniej gromadzimy się na śpiew kolęd wraz z chórem parafialnym.

  1. W następną niedzielę po Mszy o 8:30 koło gospodyń z Przybyszyna będzie sprzedawało pierogi wigilijne.