Ogłoszenia Parafialne

7   NIEDZIELA   ZWYKŁA   19 lutego 2017 roku.

 

  1. Czas karnawału, rodzinnych spotkań, karnawałowych zabaw, bawią się dorośli , mają swoje spotkania dzieci. W następną niedzielę w Domu Weselnym u Szczęsnych od godziny 15.00 karnawałowy bal dla dzieci. Podczas balu różne konkursy, konkurs na najciekawsze karnawałowe przebrania. Sponsorzy tego spotkania: Burmistrz Miasta, MOPS, COKiS, Biblioteka, Rodzina Szczęsnych, Zespół Muzyczny Krzysztofa Koca, uczestnicy sobotniego balu oraz nasza parafia. Zapraszamy wszystkie dzieci parafii i parafii sąsiednich.
  2. W sobotę o godzinie 17.00 Msza święta pod przewodnictwem księdza biskupa Antoniego dla uczestników sobotniego balu Bractw Kurkowych który odbędzie się w Kuczynie.
  3. Kilka informacji o artykułach Tygodnika Niedziela: o licznych cudach przez przyczynę Matki Bożej z Lourdes, o współczesnym handlu ludźmi, o pierwszej kobiecie kapitan żeglugi wielkiej w historii Polski, o próbach naprawy polskiej szkoły, o zniewoleniu narkotykowym, o piosenkarzu Niemenie, któremu siostry zakonne wykonywały hafty na garniturze, o ekstremalnej drodze krzyżowej i wiele innych.
  4. W środę o godzinie 17.00 spotkanie młodzieży KSM .
  5. W sobotę o godzinie 11.00 spotkanie wszystkich ministrantów.
  6. Zbliża się setna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie, można kupić niewielki modlitewnik fatimski przygotowany na tę okazję, zapraszamy do zakrystii.
  • Jutro o godzinie 12.00 Msza święta w Antoninie na zakończenie nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego, Obraz przejmą mieszkańcy Zadobrza.