Ogłoszenia Parafialne

2   NIEDZIELA   ZWYKŁA   15 stycznia 2017 roku.

 

  1. Zapraszamy sołtysów całej naszej parafii na opłatkowe spotkanie z księdzem biskupem w Drohiczynie. Wyjazd we wtorek o godzinie 9.00 , spotkanie przy Urzędzie Gminy.
  2. 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, prosimy o modlitwy w tych intencjach.
  3. W następną niedzielę w Wysokiem Mazowieckiem w Miejskim Ośrodku Kultury o godzinie 18.00 wykład Stanisława Krajskiego na temat masonerii, islamu, uchodźców.
  4. Za tydzień, w Muzeum Rolnictwa o godzinie 15.00 Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych powiatu bielskiego, ostrowskiego, siemiatyckiego i wysokomazowieckiego. Dziękujemy za zaproszenie.
  5. Policja prosi o przekazanie następującej informacji: od kilku tygodni na terenie powiatu Wysokomazowieckiego pojawia się dwóch panów podających się za pracowników energetyki, proponują nowe umowy, wymianę urządzeń elektrycznych itd. Policja informuje, że są to oszuści, nabierają ludzi, biorą zaliczki i znikają. Policja prosi o pomoc i informacje.
  6. Dziękujemy za bardzo życzliwe przyjmowanie księży odwiedzających rodziny parafii, dziękujemy za modlitwę i składane ofiary. Bóg zapłać!
  7. Dziękujemy za modlitwy przy nawiedzeniu Obrazu Jezusa Miłosiernego i polecamy Bogu rodziny, które Obraz przyjmują.