Ogłoszenia Parafialne

3   NIEDZIELA   WIELKIEGO   POSTU   19 marca 2017 roku.

 

  • Jutro Uroczystość świętego Józefa, Patrona mężczyzn. W Ich intencji ofiarujemy Drogę Krzyżową odprawianą w piątek o godzinie 17.00, zapraszamy. W tym dniu zbierzemy ofiary na tacę jako dar mężczyzn na potrzeby parafii. Można kupić modlitewnik poświęcony czci świętego Józefa.

 

  1. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Msze świętego o godzinie 9.00; 12.00 i 17.00. Po Mszy świętej odprawianej o godzinie 9.00 przyjęcie wiernych do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
  2. Łączymy się w modlitwie z rodzinami Ciechanowczyka, które nawiedza Obraz Jezusa Miłosiernego. Zakończenie nawiedzenia 27 marca, w poniedziałek o godzinie 10.00 Msza święta w Ciechanowczyku. Obraz przejmą mieszkańcy Dąbczyna.
  3. Caritas Diecezji, podobnie jak w latach ubiegłych, sprzedaje wielkanocne baranki, dziękujemy za włączenie się w to dzieło miłosierdzia. Caritas prosi o dar 1%. Caritas wychodzi z propozycją dla osób bezrobotnych i korzystających z pomocy żywnościowej w szkoleniach zawodowych i stażu, każdy z uczestników otrzyma stypendium szkoleniowe i wynagrodzenie stażysty. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  4. W naszej Diecezji organizowanych jest kilka nocnych Dróg Krzyżowych, chętnych do przeżycia tego nabożeństwa po szczegółowe informacje zapraszamy do Pana Tomasza Kujawy i Pana Krzysztofa Krygi.
  5. Wszystkich, którzy zamawiali Msze święte gregoriańskie od września 2012 do marca 2017 roku, a było ich 48, zapraszamy na wspólną Mszę świętą za tych zmarłych we wtorek 28 marca, o godzinie 16.30 różaniec o 17.00 Msza święta. Lista gregorianek wywieszona na tablicy ogłoszeń.