Ogłoszenia Parafialne

4   NIEDZIELA   ZWYKŁA   31 stycznia 2016 roku.

 

 1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu błogosławimy świece i modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego, ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na cele życia zakonnego. Msze święte odprawiane o godzinie 9.00; 12.00 i 17.00.
 2. 2 lutego zakończenie w naszej diecezji czasu kolędowania, śpiewania kolęd. Prosimy, aby o godzinie 21.00 zebrali się wszyscy domownicy na wspólnej modlitwie i ofiarowali Bogu przez ręce Matki Bożej kolejne miesiące życia.
 3. W środę wspomnienie świętego Błażeja, w naszym kościele poświęcenie świec zwanych „błażejkami”, modlitwa o zdrowie i błogosławieństwo poświęconymi świecami.
 4. W piątek wspomnienie świętej Agaty i poświęcenie chleba i wody.
 5. W sobotę wspomnienie świętej Doroty, odpust w Winnej.
 6. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca, chorych odwiedzimy w piątek od godziny 9.00, Msza w szpitalu w piątek o 15.30. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu . W sobotę Msza święta do MBC z intencjami zbiorowymi o godzinie…..
 7. Od 1 lutego Msze święte o godzinie 7.00; 7.30 i 17.00.
 8. Dziewczęta należące do Zastępu Harcerskiego „IGNIS” na pierwsze harcerskie nocowanie zbierają się w czwartek o godzinie 15 w parafialnej salce.
 9. W poniedziałek o godzinie 17.00 spotkanie z radnymi parafii: Msza święta , spotkanie opłatkowe i omówienie spraw parafialnych. Zapraszam wszystkich przedstawicieli wiosek i Miasta.
 10. Parafia MB z Fatimy zaprasza na rekolekcje charyzmatyczne w dniach od 19 do 21 lutego. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i na ulotkach wyłożonych na stoliku przy głównej nawie kościoła.
 11. Dzisiaj od godziny 15.00 w Domu Weselnym u Szczęsnych bal karnawałowy dla wszystkich dzieci, babć i dziadków.