Ogłoszenia Parafialne

 

26   NIEDZIELA   ZWYKŁA   25 września 2016 roku.

 

  1. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie świętego Wincentego A Paulo, w środę świętego Wacława, w czwartek świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek świętego Hieronima, w sobotę świętej Teresy od Dzieciątka Jezus.
  2. 1 października, w Pierwszą Sobotę Miesiąca, we wspomnienie świętej Teresy od Dzieciątka Jezus rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe wszystkie solenizantki – Teresy. Po nabożeństwie poświęcenie płatków róży. Różaniec w dni powszednie po Mszy świętej odprawianej o godzinie 17.00. W niedziele różaniec po Mszy odprawianej o godzinie 10.00. Msze święte wieczorne niedzielne w dni powszednie od pierwszego października w okresie jesiennym i zimowym odprawiane będą o godzinie 17.00.
  3. W środę o godzinie 15.00 w wielu miejscach świata ludzie zatrzymują się i odmawiają Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Włączmy się w ten krąg ludzi modlących się , zapraszamy chętnych na wspólną modlitwę na godzinę 15.00 przy pomniku świętego Jana Pawła II.
  4. Ofiary składane za tydzień przeznaczone są na cele charytatywne w diecezji i parafii.
  5. W następną niedzielę po nabożeństwie różańcowym, około godziny 11.20 koncert orkiestry dętej z Łotwy . Siostra zakonna, karmelitanka, przyjedzie z 50 osobową orkiestrą i chcą zagrać u nas. Przyjdźmy licznie na ten koncert, będzie to z pożytkiem dla nas i miłe dla grających.
  6. Policja ostrzega przed złodziejami, naciągaczami, ludźmi podającymi się za inkasentów, szczegóły na tablicy ogłoszeń.

W następną niedzielę o godzinie 15.00 odpustowa Msza ku czci świętego Franciszka z poświęceniem zwierząt w kaplicy w Przybyszynie