Ogłoszenia Parafialne

czytane 24 maja 2015 r.:

 1. Dzisiaj w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego można uzyskać odpust zupełny za odmówienie hymnu „ O Stworzycielu ….”.

 2. Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej, Msze święte o godzinie 9.00; 12.00 i 18.00.

 3. Jutro pierwsza rocznica ingresu do katedry w Drohiczynie ks. Biskupa Tadeusza Pikusa Ordynariusza Diecezji, także 21 rocznica śmierci ks. Biskupa Władysława Jędruszuka i dzień modlitw o świętość kapłanów. Prosimy o modlitwy w tych intencjach.

 4. W sobotę rocznica koronacji Obrazu Matki Bożej Ciechanowieckiej. Główna Msza święta z udziałem księdza Biskupa Tadeusza Pikusa o godzinie 17.00. Podczas tej Mszy ksiądz biskup udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Prosimy o liczny udział w tym dniu w nabożeństwach.

 5. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.

 6. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, zakończenie czasu spowiedzi i komunii wielkanocnej, w naszej parafii odpust. Msza święta z procesją o godzinie 12.00, zapraszamy biel procesyjną, dzieci klas trzecich w strojach komunijnych.

 7. W środę od godziny 17.00 spowiedź kandydatów do bierzmowania, ich rodzin i świadków bierzmowania.

 8. W czwartek po Mszy świętej wieczornej sprzątanie kościoła, prosimy rodziców bierzmowanych i kandydatów o pomoc w przygotowaniu kościoła i otoczenia.

 9. Są wolne miejsca na wakacje organizowane przez KSM i wspierane finansowo przez KRUS, zgłoszenia przyjmuje ks. Grzegorz.

 10. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wakacje nad morzem organizowane przez parafię, prosimy o szybkie zgłoszenie chętnych.

 11. W następną niedzielę od godziny 15.00 na Stadionie w Ciechanowcu Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka. W programie bardzo wiele różnych okazji zabawy i rodzinnych spotkań, Zapraszają: COKiS, Parafialny Oddział CARITASU, KSM i Ośrodek Pomocy Społecznej.