Ogłoszenia Parafialne

23 listopada 2014 r.:

  1. Za tydzień Pierwsza Niedziela Adwentu – rozpoczęcie nowego Roku Kościelnego pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.

  2. W tym tygodniu wspomnienie świętej Katarzyny i świętego Andrzeja Apostoła, wszystkie solenizantki i wszystkich solenizantów polecamy Bogu przez wstawiennictwo Patronów.

  3. Dzisiaj od godziny 15.00 w Hotelu Nowodwory bal „andrzejkowy” dla dzieci w wieku przedszkolnym i ze szkoły podstawowej. Parafialny Oddział Caritasu, młodzież KSM, MOPS, zespół muzyczny Pana Krzysztofa Koca i właściciele hotelu zapraszają.

  4. Dyrekcja Muzeum Rolnictwa zaprasza do udziału w 34 Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich w dniach 6 i 7 grudnia. Przesłuchania konkursowe 6 grudnia.

  5. Już nie ma wolnych miejsc na zimowy wyjazd do Zakopanego, są jeszcze wolne miejsca na wyjazd nad morze w lipcu, prosimy o szybkie zgłoszenia.

  6. Zbliża się zima, spadł pierwszy śnieg i zniszczyły się już kwiaty na cmentarzu. Prosimy bardzo, aby w pierwsze dni rozpoczynającego się tygodnia sprzątnąć kwiaty i znicze. Segregujemy śmieci na cmentarzu. Zdejmujemy plastikowe doniczki, składamy je do kontenerów, podobnie znicze, a kwiaty i ziemię składamy na pryzmę. Chcemy uporządkować cmentarz przed zimą. Można też złożyć ofiary na utrzymanie cmentarza i odnowioną cmentarną kaplicę.

  7. Jesteśmy zaproszeni do udziału w akcji „szlachetna paczka”, szczegóły na tablicy ogłoszeń, kto może niech dołączy do tego dzieła. Dokładne informacje na stronie akcji.