Intencje Mszalne

Poniedziałek 21 listopada                          Ofiarowanie NMP

7.00 EGZ. +Bożenę Marchel – of. uczestnicy pogrzebu
7.00 EGZ. +Witolda Grabarz – of. uczestnicy pogrzebu
7.30 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla męża
7.30 +Stanisławę i Antoniego Koc, rodziców i rodzeństwo
17.00 W intencji Ks. Janusza z racji imienin.
17.00 +Stanisława Zawadzkiego 6r., rodziców obojga stron

Wtorek 22 listopada                 Św. Cecylii

7.00 +Genowefę Leszczyńską 1r.
7.00 +Bożenę Marchel – of. r. Zakrzewskich z Króli Dużych
7.30 +Krzysztofa, Andrzeja, Lucynę i Tadeusza Piwko, Mateusza i Władysławę Gieros
17.00 EGZ. +Franciszka Kosińskiego – of. uczestnicy pogrzebu

Środa 23  listopada

7.00 +Antoniego Krysińskiego, rodziców Wacława, Władysławę i Stanisława Moczylskich
7.30 Za Parafian polecanych w wypominkach
17.00 +Irenę Łasiewicz – of. koleżanki i koledzy z chóru
17.00 +Franciszka Łuba 18r.

Czwartek 24 listopada

7.00 +Lucynę i Józefa Złotkowskich, zm. z r. Tymińskich i Złotkowskich
7.00 EGZ. +Mariannę Olszewską – of. uczestnicy pogrzebu
7.30 EGZ. +Kazimierza Karczewskiego – of. uczestnicy pogrzebu
17.00 +Stanisława Jacka Baliszewskiego

Piątek 25 listopada

7.00 +Franciszkę i Michała Moczarskich, Antoniego, zm. z r. Zarębów, Kowalewskich
7.00 EGZ. +Marię Grabarz – of. uczestnicy pogrzebu
7.30 Dziękczynno Błagalna z racji 18 r. urodzin Gabrieli Ilczuk
17.00 +Witolda Pietraniuk 4r.

Sobota 26 listopada

7.00 EGZ. +Zofię Przystupa – of. uczestnicy pogrzebu
7.00 EGZ. +Marię Grabarz – of. uczestnicy pogrzebu
7.30 Za Parafian polecanych w wypominkach
17.00 +Kazimierza, Jadwigę, Stanisławę, Henrykę, Zofię, Kazimierza, Zdzisława, Stanisławę, Władysława Siennickiego, Albina, Zm. z r. Tatków, Tymińskich i Wojciuków

I Niedziela Adwentu 27 listopada

8.30 +Józefa, Józefę, Zofię i Wiesława Rogacz, Edwarda i Huberta Ziendarskich, Tadeusza i zm. z r. Wojtkowskich i Trisaldi-Żak
10.00 +Eugeniusza i Leokadię – of. syn
12.00 ZBIOROWA
17.00 Za Parafian polecanych w wypominkach