Intencje Mszalne

NIEDZIELA 5 GRUDNIA

         8.30 +Tadeusz Niemyjski 2r

10.00

Intencja Wynagradzająca za konających grzeszników

10.00

LIGAWKI

12.00

+Kazimierza i Władysławę Rusiniak zmarłych z rodziny

17.00

+Helena Radziszewska gregorianka

PONIEDZIAŁEK 6 GRUDNIA

       7.00Egz +Jadwiga Pieczyska ofiarowała rodzina Niewiarowskich

7.00Egz

+Marian Poniatowski P

7.30

+Helena Radziszewska gregorianka

17.00

O Boże błogosław opiekę MBC Intencja Koła Żywego Różańca im św Jana Pawła II

WTOREK 7 GRUDNIA

       9.00 +Antoni w rocznicę śmierci Halina Wyszyńscy Zofia i Stanisław Reczko
       12.00 Intencja I wtorku za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

+Jan Prokopiak 5r rodzeństwo i rodzice obojga stron

17.00

Helena Radziszewska gregorianka POZA PARAFIĄ

ŚRODA 8 GRUDNIA

9.00

+Stanisław, Anna, Antoni, Łucja zmarłych z rodziny Komiażyk ofiarowała synowa

9.00

Helena Radziszewska gregorianka POZA PARAFIĄ

12.00

+Wiesław Kamiński rodzice obojga stron
       12.00 O Boże błogosław i opiekę MBC dla Patryka Mateusza i Kingi

17.00

Polikarp Kujawa 20 r zmarłych z rodziny Kujawów

17.00

Za żywych i zmarłych z Koła Żywego Różańca im Bolesławy Lament

CZWARTEK 9 GRUDNIA

7.00Egz

+Witold Rybak P
     7.00Egz +Artur Wojciech Dąbrowski P
        7.30 +Stefania, Józef, Mieczysław Sędziak

17.00

+Saturnina Wojtkowska, Janina Roman Wiktoria Ryszard Zygmunt Wojtkowscy

17.00

Helena Radziszewska gregorianka

PIĄTEK 10 GRUDNIA

7.00 Egz

+Józef Konobrocki P
         7.00 W intencji Kacpra i Weroniki Kardas o Boże błogosławieństwo na ich wspólnej drodze życia

7.30

Helena Radziszewska gregorianka

7.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące z całego świata i za wszystkich zmarłych potrzebujących modlitwy ofiarowała Bożena Kosiarska

17.00Egz

+Elżbieta Adamczyk P

SOBOTA 11 GRUDNIA

        6.00 +Witold Rybak P
        6.00 +Jan Kondraciuk P

6.00

Helena Radziszewska gregorianka POZA PARAFIĄ

17.00

+Andrzej Głuchowski , Józef Jadwiga Roman Malinowscy

17.00

+Lucynę Alicję Sienkiewicz

NIEDZIELA 12 GRUDNIA

         8.30 Za Parafian

10.00

+Eugenia i Henryk Tymińscy

10.00

Helena Radziszewska gregorianka POZA PARAFIĄ

12.00

+Józef Kamiński 1r

17.00

+Michalina Aleksander Klejzerowicz zmarłych z rodziny Klejzerowiczów