Intencje Mszalne

 Intencje Mszy Świętej 15 –21 października 2018 r.

 

 Poniedziałek

15 października

 

 

7.00 +Maliszewska Wiesława (gregorianka)
7.00 +Halina Stefan Arnold
7:30 +Mariusz, Adam Leszczyńscy
7.30 +Jadwiga Tryniszewska Jabłońska
17.00 +Maria Koc 3r, Eugeniusz Koc 8r zm z r Koców i Góralczuk
17.00 +Benedykt Łasek 20r Alicja zmarłych z rodziny Łagodów
17.00 +Zygmunt Sobieszczak zm z rodziny Sobieszczaków
Wtorek

16 października

 

 

7.00 +Maliszewska Wiesława (gregorianka)
7.00 Egz +Marian Jurczuk P
7.30 Egz +Janina Tenderenda P
7.30 Egz. +Jadwiga Kapłan P
17.00 +Stanisław Sawicki 5r. śmierci
17:00 +Marzena Gawrych Tadeusiak ofiarują koleżanki nauczycielki emerytki
       ŚRODA

17 października

7:00 +Maliszewska Wiesława (gregorianka)
7:00 Egz +Janina Tenderenda P
7.30 +Antoni Mazur, Stanisławę, Aleksander Niemyjscy zmarłych z r. Mazurów Niemyjskich
7.30 O Boże błog , zdrowie i opiekę MBC dla Dominiki i Tomasza z okazji urodzin i życie wieczne dla Edwarda
17.00Egz +Marzena Elżbieta Tadeusiak Gawrych P
17.00Egz +Krzysztof Zaremba P
      

       Czwartek

18 października

 

 

7:00 +Maliszewska Wiesława (gregorianka)
7:00Egz. +Piotr Bachorek P
7:30 Egz +Wacław Jankowski
7:30Egz. +Marzena Elżbieta Tadeusiak Gawrych P
17:00 . +Andrzej Wodyński 2r śmierci
17.00 +Janina Tenderenda
  17.00 +Józef Filiński zmarłych z r. Filińskich i Pełszyków
Piątek

 

     19 października

 

7.00 +Maliszewska Wiesława (gregorianka)
7.00 +Alina Zygmunt Pankiewicz         rodzice obojga stron
7.30 Egz +Janina Tenderenda P
7.30 Egz +Jadwiga Kapłan P
17.00 +Robert Leszczyński Ir śm Irena Leszczyńska 3r, Marian, Władysław Leszczyński 20r
18.00 Intencja ślubna
Sobota

 

    20 października

 

 

7.00 +Maliszewska Wiesława (gregorianka)
7.00 Egz +Marzena Elżbieta Tadeusiak Gawrych P
7.30 Egz +Janina Tenderenda P
7.30 +Stanisław Janina Poniatowscy rodzice obojga stron
7.30 W intencji dziękczynno błagalnej dla Pawła  i Mateusza
16.00 Intencja ślubna
  17.00 +Teresa Olędzka 11 r śm zmarłych z rodzin Olędzkich i Wińskich
Niedziela

     21października

 

 

8.30 +Janina Józef Wysoccy
8.30 +Stefania Zalewska 16r Kazimierę, Stanisław Dąbrowscy zmarłych z rodziny
10.00 +Antonina Stanisław Kazimierz Krasińscy
10.00 Dziękczynna w 25r śłubu od Andrzeja i Katarzyny z prośbą o opiekę MBC
12. 00 +Maliszewska Wiesława (gregorianka)
12:00 O Boże błogosław i opiekę MBC dla Beaty i Mirosława Charko w 30 r śłubu.
17.00 +Helenę Jana Mariannę Tadeusza Jurczuków zmarłych z r. Polaków
17.00 +Andrzej Bogdanowicz zm z r. Łopaciuków, Dąbrowskich, Wincenciaków