Intencje Mszalne

PONIEDZIAŁEK 8 LIPCA

7.00 O zdrowie dla Janiny Pelinko
7.00Egz +Janina Wojtkowska 1r
18.00 +Wojtkowski Marek gregorianka
18.00 +Robert Wojciech Zienkiewicz gregorianka

WTOREK  9 LIPCA

7.00 +Wojtkowski Marek gregorianka
7.00 +Robert Wojciech Zienkiewicz gregorianka
18.00 +Jadwigę Klejzerowicz , Władysław,Andrzej zmarłych z rodziny Klejzerowicz
18.00 +Henryk , Franciszka, Stefanię, Helenę,Stanisława zmarłych z rodziny

ŚRODA 10 LIPCA

7.00 Poza parafią ks Emil o zdrowie wnuczka i ich rodziców
7.00 +Kazimierz Grabarz zmarłych rodziców obojga stron
7.00 Dziękczynno Błagalna z okazji 3r ślubu od Mariki i Adama  z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo opiekę MBC
7.00 +Bogusław 3r, Antoni Kazimiera, Stanisław Wojtkowscy
18.00 +Wojtkowski Marek gregorianka
18.00 +Robert Wojciech Zienkiewicz gregorianka

CZWARTEK 11 LIPCA

7.00Egz +Stanisław Baranek P
7.00Egz +Stanisław 13r, Aleksandrę, Władysławę
7.00 +Hieronima Grabarz 30 dzień po śmierci ofiara chrześniaka
18.00 +Zofia Koc 14r zmarłych z rodziny Koców, Zduńczyków Sutyńców
18.00 +Wojtkowski Marek gregorianka -poza parafią ks Emil
18.00 +Robert Wojciech Zienkiewicz gregorianka

PIĄTEK 12 LIPCA

7.00Egz +Stanisław Baranek P
7.00 Egz +Anna Siedlecka P
7.00 +Jadwigę i Henryka Płonowskich
18.00 +Wojtkowski Marek gregorianka -poza parafią ks Emil
18.00 +Robert Wojciech Zienkiewicz gregorianka

SOBOTA 13 LIPCA

7.00 +Wojtkowski Marek gregorianka
7.00 +Robert Wojciech Zienkiewicz gregorianka
   
16.00 Intencja ślubna
17.00 Intencja ślubna
18.00 Intencja ślubna

NIEDZIELA 14 LIPCA

8.30 Dziękczynna za 10 lat posługi zakrystianki Pani Elżbiety  z prośbą o opiekę MBC
10.00 Dziękczynno –błagalna od Jarosława Florczuka w 50 urodziny z prośbą o zdrowie i siły do realizacji planów opiekę Jezusa Miłosiernego i MBC
10.00 +Marię Sudorowską i zmarłych dziadków
12.00 O zdrowie mądrość błogosławieństwo opiekę MBC dla Przemysława w 10 urodziny
12.00 W 280 rocznicę urodzin ks Krzysztofa Kluka, w 280 rocznicę wybudowania kościoła i w intencji uczestników i organizatorów  XI zajazdu Wysokomazowieckiego.
18.00 +Wojtkowski Marek gregorianka poza parafią ks Emil
18.00 +Robert Wojciech Zienkiewicz gregorianka